Electro Muscle Stimulation (EMS) Sertifika Programı

Megem Sports Academy

Electro Muscle Stimulation (EMS) Sertifika Programı

Electro Muscle Stimulation (EMS) ya da elektriksel kas uyarımı, özel elektrik akımı ile kas dokusuna uygulanması sonucu, kasların kasılmasını ve bu kasları çalıştırmayı hedefleyen fitness sporudur. Bu yöntem, kas dokusunu uyararak, kasların güçlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda terapi amaçlı ağrıları azaltmak için de kullanılmaktadır. EMS, genellikle fizyoterapi veya sporcu performansını artırma amaçlarıyla kullanılır.
EMS; kas geliştirme, tonlama ve güç artışı gibi hedeflere ulaşmak için etkili bir egzersiz yöntemidir. Bu yöntemle yapacağınız egzersizlerle 3-4 saatlik egzersiz programınızı 20 dk gibi kısa  bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Sağladığı bu avantaj ve terapi özelliğinden dolayı günümüzde giderek ilgi gören bir eğitimdir.
Megem Sports Academy olarak Australia Sports Institute (ASI) iş birliği ile verdiğimiz EMS sertifika programlarının tamamlanmasından sonra “Electro Muscle Stimulation (EMS) Eğitmenlik Belgesi” sertifikasına sahip olursunuz. EMS Eğitmenlik belgesi ile spor salonlarında, merkezlerinde ve komplekslerinde eğitmen olarak görev alabilirsiniz.

Nasıl EMS Eğitmeni Olunur?

EMS Eğitmenlik Sertifikası eğitimi alarak EMS Eğitmeni olabilirsiniz. Megem Sports Academy’nin sunmuş olduğu ASI(Australia Sports Institute) onaylı serfikanın verileceği “EMS Eğitmenliği Eğitimi” ile mesleki yeterlilik ve donanımına sahip bir EMS eğitmeni olursunuz.

EMS'ye Yönelik Verdiğimiz Eğitimler

  • EMS ve Kas Kasılma Mekanizması
  • EMS Antrenman Yapısı
  • EMS Antrenmanlarına Farklı Yaklaşımlar

Bu eğitim sonrası 3 ay süreyle online eğitim platformuna erişebileceksiniz. Online eğitim platformunda hem aldığınız eğitimleri pekiştirme şansı hem de güncel konularla alakalı özgün ve güncellenen içerikler  bulunmaktadır. Ayrıca portal üzerinden kişiye özel destek de verilebilmektedir.
 

Erken kayıt ve uygulamalı, online eğitimlerde fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

  • Tüm kredi kartlarına vade farkı ile 12 taksite ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Havale, EFT yolu ile peşin fiyatına 2 taksit fırsatı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için menüde yer alan iletişim sekmesinden formu doldurmanız yeterlidir.

 

İletişim Formu